Реєстрація НМТ 2023

НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЛЬТИПРЕДМЕТНИЙ ТЕСТ - 2023 wym-1681306706539

ПУТІВНИК

https://testportal.gov.ua/putivnyk-uchasnyka-zno/wym-1681306844750

До іспитів залишилось не так багато, але підтягнути знання ще можливо. Більш того, підтягнути знання можна безкоштовно та онлайн. Пропонуємо добірку сайтів, які стануть в нагоді при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.
ЗНО онлайн
На цьому сайті розміщені тести, які учні проходили у 2009-2021 роках.
ТРЕНУВАЛЬНЕ ОНЛАЙНОВЕ ТЕСТУВАННЯ підготовка до ЗНО http://lv.testportal.gov.ua:8080/
На цьому сайті є тренувальні тести у різних форматах (за темами, розділами, підсумкові). Варіанти випадають рандомно.
Також є сайти для підготовки до тестування з окремих предметів.
На сайті є онлайн курси:
Лайфхаки української мови. Курс складається з 5 модулів (16 тем). Також у доступі інтерактивний конспект.
Лайфхаки з української літератури. Курс складається з 5 модулів (15 тем).
Математика. Курс складається з 6 модулів, є понад 200 тестів.
Історія України в історіях. Навчання складається з 6 модулів, які містять лайфхаки, відео, подкасти, тексти та тести.
Біологія (автостопом по біології). Курс складається з 5 модулів.
На користувачів чекають живі приклади, зрозумілі візуалізації, конспекти до кожної теми та тестові запитання, побудовані на реальних завданнях ЗНО.
На сайті EdEra є платформа ЗНО, де можна проходити тести, скористатись підказками та побачити авторське рішення завдань.
Також можемо рекомендувати сайт Prometheus https://prometheus.org.ua/zno/
На онлайн-платформі Prometheus є 5 окремих курсів для підготовки до тестів:
з української мови (5 модулів) та літератури (5 модулів)
історії України (31 теми)
математики (9 модулів)
підготовка до ЗНО з математики: лайфхаки від Могилянки (6 модулів)
англійської мови. (Цей курс розрахований не на вивчення англійської мови як такої, а на допомогу саме у підготовці до ЗНО. Він містить необхідні відомості, рекомендації та матеріали для успішної підготовки до тестування.)
Курси розбито на теми. Кожна тема містить блоки або підтеми, які відповідають програмі ЗНО та засновані на досвіді попередніх років. Є відеолекції, презентації та конспекти. Їх розміщено під відео. Матеріали доступні для завантаження та перегляду у будь-який зручний час, що значно спростить підготовку та дозволить ще раз переглянути потрібне безпосередньо перед тестуванням.
Підготовка до ЗНО з історії України http://lv.testportal.gov.ua:82/traneeH.../edusite/index.html
Мета тренажерів – допомогти учасникам, які готуються до тесту з історії України, вивчити й запам’ятати дати історичних подій. Це можливість попрацювати онлайн із зображеннями пам’яток із історії України та з тестовими завданнями, що містять зображення історичних персоналій, які відповідають чинній Програмі з історії України.
Також буде цікавим сайт ZNOUA https://zno.ua/
І хоча онлайн-курси з підготовки до ЗНО тут платні, пропонується також безліч безкоштовних опцій:
тести ЗНО онлайн з усіх предметів (є відлік часу, повна відповідність справжнім тестам, миттєвий результат з його оцінкою);
безліч статей, підручників, які можна легко завантажити, таблиць, схем, планів, прикладів та загалом порад, як краще розпланувати та контролювати самостійну підготовку;
форум, на якому навіть найскладніші завдання ЗНО з математики та фізики розв’язують, з поясненнями та обговореннями.
А ще цей сайт має свій YouTube-канал, на якому публікуються відеоуроки, лекції та анонси освітніх подій.
Відеопояснення окремих тем з української мови та літератури зібрано в окрему теку – всього близько 100 відео. Серед них можна також переглянути аналіз тестів за минулі роки.
Цікавим буде також сайт ZNO.IF.UA
На сайті зібрана необхідна інформація виключно з української мови та літератури. Тут також є база завдань ЗНО за минулі роки.
Плюс на платформі публікується теоретична інформація для підготовки: біографії письменників, аналізи творів, приклади вдалого написання власного висловлювання.
Але з чого варто почати? Однозначно: на сайті Українського центру оцінювання якості освіти https://testportal.gov.ua/
ознайомитися з інформацією щодо програм ЗНО, змісту, характеристик сертифікаційних робіт, тестовими зошитами попередніх років. На YouTube-каналі є низка відеоматеріалів від Українського центру оцінювання якості освіти щодо особливостей ЗНО-2022 та аналіз сертифікаційних робіт ЗНО-2021. Більше дізнаєтесь за покликанням: https://www.youtube.com/channel/UC_lBjusi7MNzxjQhtNSH_jw

За матеріалами ЗІППО

Використаний ресурс: https://www.facebook.com/groups/676709016837078/?multi_permalinks=678361953338451&notif_id=1643264669618999&notif_t=group_activity&ref=notif

ЗНО 2022: УСЕ, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ |

Навчайся гідно та відповідально!

wym-1584555620395

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

Участь у зовнішньому оцінюванніможе взяти особа, якамає повну загальну середню освітуабоздобуде її в поточному навчальному роціта зареєструвалася відповідно до встановлених вимог.

Зовнішнє оцінювання проводиться щороку з використанням технологій педагогічного тестування. Завдання сертифікаційних робіт укладаються Українським центром відповідно до програм зовнішнього оцінювання з певних навчальних предметів.

Строки організації та проведення зовнішнього оцінювання, перелік навчальних предметів, з яких проводиться зовнішнє оцінювання, та мов національних меншин, якими здійснюється переклад текстів, визначаються наказами Міністерства освіти і науки України.

Учасникам зовнішнього оцінювання створюються рівні умови шляхом стандартизації процедур проведення зовнішнього оцінювання.

Для учасників з особливими освітніми потребами в пунктах зовнішнього оцінювання створюються особливі (спеціальні) умови для проходження оцінювання.

Результатом зовнішнього оцінювання є кількісна оцінка рівня навчальних досягнень учасника зовнішнього оцінювання.

Результати зовнішнього оцінювання використовуються:

  • для визначення конкурсного бала під час відбору осіб, які вступають на навчання до закладів вищої освіти для отримання ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної освіти;
  • як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти;
  • для визначення стану функціонування системи загальної середньої освіти та прогнозування її подальшого розвитку.

Результати з певного навчального предметавизначаються за:

  • рейтинговою шкалою 100-200 балів– для усіх учасників, які подолали поріг «склав / не склав»
  • критеріальною шкалою 1-12 балів– для учасників з числа випускників системи середньої освіти поточного навчального року, які обрали цей навчальний предмет для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього оцінювання.

Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи, розроблених Українським центром для відповідного предмета, та схем оцінювання завдань відкритою форми з розгорнутою відповіддю.

Рішення про встановлення порога «склав / не склав» ухвалює експертна комісія з визначення рейтингової оцінки. З урахуванням установленого порога «склав / не склав» здійснюється генерування таблиці за шкалою 100-200 балів.

Таблиці за шкалою 1-12 балів розробляються та ухвалюються експертною комісією з визначення оцінки рівня навчальних досягнень.

Офіційне оголошення результатівзовнішнього оцінювання здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання:

  • з української мови і літератури, математики, історії України, англійської, іспанської, німецької, французької мов – не пізніше ніж через 25 календарних днів після проведення зовнішнього оцінювання із зазначених предметів;
  • з інших предметів – не пізніше ніж через 14 календарних днів.

Результати зовнішнього оцінювання у вигляді рейтингових оцінок за шкалою 100-200 балів передаються Українським центром до відповідного реєстру в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 309

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Чумалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чумалівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області

вул. Центральна, №105
індекс 90510, Закарпатська область Тячівський район, Україна

Дата останньої зміни 25 Березня 2024

Фотогалерея